Future in London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


un forum rpg pentru toata lumea (horror, actiune, aventura, fantasy and more)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Camera 77

Go down 
AuthorMessage
Einsthein
Admin
Admin
Einsthein


Mesaje : 71
Puncte : 92
Reputatie : 0

Camera 77  Empty
PostSubject: Camera 77    Camera 77  Icon_minitimeSat Jan 28, 2017 4:28 pm

Sanara:

Ma inscrisesem si eu la facultate ca sa invat anumite lucruri despre oameni. Imi placea ca profesorii japonezi de la acest campus nu aveau nimic impotriva ciudateniilor si ma acceptasera in ciuda dimensiunii mele mici pentru a studia la facultate. Imi dadusera insa camera 77 si imispusese ca voi avea o colega de camera cu care spera ca ma voi impaca foarte bine. Imi spusesera ca colega mea de camera era o studenta care era chiar nepoata unuia dintre profesori, o fire vesela si copilaroasa si care nu renuntase inca la jocul cu papusile si ca crede ca i-ar placea o papusa vie. Ajunsesem in camera 77 unde ma astepta o casuta de papusi sub forma unei mici vile, pe noptiera din dormitor. Intru in casuta de papusi si incep sa despachetez in timp ce eram atenta sa aud cand va veni colega mea de camera.
Eram convinsa ca ne vom imprieteni repede si ca ne vom distra impreuna. Directorul ma asigurase ca ma va pune in aceeasi clasa cu colega mea de camera. Astfel urma sa mergem impreuna la ore. Deja ma gandeam la diverse locuri posibile de transport. Sa merg la ore pe umarul ei, in ghiozdanul ei printre carti si caiete sau in poseta printre trusa de machiaj, ruj, telefon si diverse maruntisuri.
Back to top Go down
https://futureinlondon.rpg-board.net
 
Camera 77
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Camera 27

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Future in London :: « HABITATIONS » :: Campus-
Jump to: